Seizoen: 2018/2019
11-01: Gerwin Habermehl (nr. 9) scoort hier namens Café The Barn de 4-0. Hekkensluiter Hofland Houtbewerking verloor met 6-2.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

16-01-2019 Fieret verstevigt koppositie
09-01-2019 Dijkman haalt uit tegen Scania
07-01-2019 Uitspraak strafcommissie
02-01-2019 Oproep aan teams en spelers ten aanzien van de scheidsrechters
19-12-2018 Hofland wint topwedstrijd

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
16-01-1989 Helen Meijer (30) - Dick Pol Tandtechniek
Uitslagen 11-01-2019
18:25(H) Crew Licht & Geluid - Hofland Architecten 2 - 3
18:25(2) Wesotronic - G. Fieret stukadoorsbedr. 2 - 10
18:59(H) EeStairs - Medifit 2 - 4
18:59(2) Faam Werkt B.V. - Tandprotheticus Herbert 3 - 3
19:33(H) Café The Barn - Hofland Houtbewerking 6 - 2
19:33(2) Palfinger Marine - GERO Machinehandel 3 - 1
20:07(1) Garantie-Auto.nu - Autobedrijf Arissen 5 - 4
20:07(3) Van de Vis Eierspecialist - De Tegelzetters/Avel 5 - 3
20:41(1) ADVIOM FC - De Hebberd 4 - 0
20:41(3) B.A.S. Beers and Steaks - Chloris/DPF printing 3 - 5
21:15(1) Maluku Muda/Van Dijk - Polyesterbedrijf De Valk 1 - 5
21:15(D) Verhoeks/De Rotterdammer - Dick Pol Tandtechniek 4 - 0
21:49(D) U-niq - VDB Dienstverlening B.V. 0 - 5
21:49(3) Nummer 12 - Jacobus Hoeve 3 - 5
22:23(1) Henk Sennema/Di Emmarosi - Easytape 7 - 2
22:23(3) Rijschool Saglam - Onderweegs & de Groot 12 - 5
Programma 18-01-2019
Veld A
18:25 Centrum Evers - Van den Brink Schilders (H)
18:59 Van Dijk Papier & Metalen - Café The Barn (H)
19:33 Hofland Architecten - Nauta (H)
20:07 EeStairs - Campus (H)
20:41 Autobedrijf Arissen - Scania Barneveld (1e)
21:15 VDB Dienstverlening B.V. - Aluzon Ede (D)
21:49 Easytape - Dijkman Tuinen (1e)
22:23 Qualifix Schilders - Maluku Muda/Van Dijk (1e)
Veld B
18:25 Faam Werkt B.V. - Covebo Uitzendgroep (2e)
18:59 Wesotronic - Netbasics (2e)
19:33 Tandprotheticus Herbert - ERBA Plaatbewerking (2e)
20:07 Van den Burg Autoservice - Toro Junior (2e)
20:41 U-niq - Pater Zonweringen (D)
21:15 Dirk van de Kuilen - De Tegelzetters/Avel (3e)
21:49 B.A.S. Beers and Steaks - Onderweegs & de Groot (3e)
22:23 Autobedrijf M. van Hunnik - Boerderij 't Paradijs (3e)
Geschorsten 18-01-2019
Afgeschermd (EeStairs)
Marco van Meeteren (EeStairs)
Erdal Topal (Netbasics)
Standen
Hoofdklasse
1 Hofland Architecten 11 28
2 Medifit 11 22
3 Van den Brink Schilders 10 20
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Garantie-Auto.nu 11 25
2 Henk Sennema/Di Emmarosi 11 23
3 ADVIOM FC 11 19
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 G. Fieret stukadoorsbedr. 11 27
2 ERBA Plaatbewerking 11 22
3 Faam Werkt B.V. 11 21
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Chloris/DPF printing 11 30
2 Jacobus Hoeve 11 26
3 Van de Vis Eierspecialist 11 22
>> volledige stand
Dames
1 Verhoeks/De Rotterdammer 9 24
2 Pater Zonweringen 8 21
3 VDB Dienstverlening B.V. 8 15
>> volledige stand
Seizoen: 1995/1996



Topscorers
Hoofdklasse
1. Alex Davelaar 17
(Hofland Architecten)
2. Dennis Heimgartner 15
(Van Dijk Papier & Metalen)
3. Theo v.d. Brink 12
(Van den Brink Schilders)
4. Jordi Duits 11 (+1)
(Crew Licht & Geluid)
5. Gijs Engelbrecht 11
(Nauta)
Tweede Klasse
1. Johannes Fieret 26 (+2)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
2. Anne ten Hove 19 (+3)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
3. Afgeschermd 17
(Toro Junior)
4. Rik Huijser 16
(Covebo Uitzendgroep)
5. Menno Tuhusula 16
(Van den Burg Autoservice)
Eerste Klasse
1. Bart Poot 22 (+4)
(Garantie-Auto.nu)
2. Tim Wingelaar 16 (+2)
(Autobedrijf Arissen)
3. Mohammed Boukattan 11 (+2)
(ADVIOM FC)
4. Bas Buitenhuis 11 (+5)
(Henk Sennema/Di Emmarosi)
5. Gianni Loppies 11
(Maluku Muda/Van Dijk)
Derde Klasse
1. Bob v.d. Hudding 38
(Chloris/DPF printing)
2. Leon Hooijer 20 (+2)
(Jacobus Hoeve)
3. Murat Ozkaya 16 (+4)
(Rijschool Saglam)
4. Richard Zweers 15 (+1)
(De Tegelzetters/Avel)
5. Ensar Gunaydin 14 (+3)
(Rijschool Saglam)
Dames
1. Ilse van Walsem 21 (+3)
(VDB Dienstverlening B.V.)
2. Kirsten Knot 18
(Pater Zonweringen )
3. Margriet Jansen 13 (+2)
(Verhoeks/De Rotterdammer)
4. Yvonne Veldhuizen 12
(Pater Zonweringen )
5. Tanja v.d. Braak 10 (+1)
(Verhoeks/De Rotterdammer)
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 11
Laatste speelronde: 5
Bas Buitenhuis
(Henk Sennema/Di Emmarosi)

Totaal: 16
Laatste speelronde: 4
Murat Ozkaya
(Rijschool Saglam)

Totaal: 22
Laatste speelronde: 4
Bart Poot
(Garantie-Auto.nu)

Totaal: 4
Laatste speelronde: 3
Ilkkan Atalar
(Rijschool Saglam)

Totaal: 14
Laatste speelronde: 3
Ensar Gunaydin
(Rijschool Saglam)

Totaal: 8
Laatste speelronde: 3
Gerwin Habermehl
(Café The Barn)

Totaal: 19
Laatste speelronde: 3
Anne ten Hove
(G. Fieret stukadoorsbedr.)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Jeffrey van Middendorp
(Café The Barn)

Totaal: 6
Laatste speelronde: 3
Afgeschermd
(Onderweegs & de Groot)

Totaal: 21
Laatste speelronde: 3
Ilse van Walsem
(VDB Dienstverlening B.V.)



Scheidsrechters gezocht