Seizoen: 2018/2019
31-05: Afsluiting van het seizoen met de nodige prijswinnaars. Hofland Architecten play-offs, Verhoeks/De Rotterdammer play-offs en sportiefste team, Pater Zonweringen meeste doelpunten voor én minste tegen, en de topscorers per klasse.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

20-01-2020 Uitspraak Strafcommissie
26-11-2019 Uitspraak Beroepscommissie
22-11-2019 Uitspraak Strafcommissie
12-11-2019 Uitspraak Strafcommissie
04-11-2019 Uitspraak Strafcommissie

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
23-01-1985 Rob Coenen (35) - Hofland Houtbewerking
23-01-2001 Tim Wingelaar (19) - Autobedrijf Arissen
23-01-1998 Jorden Paays (22) - Covebo Uitzendgroep
23-01-1985 Eveline Zech (35) - Pater Zonweringen
Uitslagen 17-01-2020
18:25(H) Crew Licht & Geluid - Hofland Architecten 1 - 5
18:25(2) Jacobus Hoeve - Polyesterbedrijf De Valk 3 - 7
18:59(H) Poot Schilderwerken - Medifit 2 - 4
18:59(2) Rijschool Saglam - Autobedrijf M. van Hunnik 5 - 4
19:33(H) Theo Verburg Architecten - Henk Sennema/Di Emmarosi 7 - 2
19:33(2) EcoLibrium-Jazon - Boerderij 't Paradijs 2 - 5
20:07(1) Hofland Houtbewerking - Autobedrijf Arissen 3 - 1
20:07(3) Van de Vis Eierspecialist - Aucta FC 2 - 8
20:41(1) Toro Junior - Faam Werkt B.V. 3 - 0
20:41(3) Calpe Industrial - Netbasics 4 - 6
21:15(1) Maluku Muda/Van Dijk - GERO Machinehandel 4 - 2
21:15(D) Verhoeks/De Rotterdammer - Dick Pol Tandtechniek 6 - 0
21:49(D) U-niq - VDB Dienstverlening B.V. 3 - 0
21:49(3) Nummer 12 - Voetbalstats.nl 2 - 2
22:23(1) Covebo Uitzendgroep - De Hebberd 2 - 4
22:23(3) Hoiting&vDoorn/Kluiszorg - Autorijschool Bleijenberg 2 - 7
Programma 24-01-2020
Veld A
18:25 Dijkman Tuinen - Van den Brink Schilders (H)
18:59 Van Dijk Papier & Metalen - Theo Verburg Architecten (H)
19:33 Hofland Architecten - Nauta (H)
20:07 Poot Schilderwerken - EBH (H)
20:41 Autobedrijf Arissen - Scania Barneveld (1e)
21:15 VDB Dienstverlening B.V. - Livestro Uitvaartzorg (D)
21:49 Faam Werkt B.V. - G. Fieret stukadoorsbedr. (1e)
22:23 Van den Hoorn bestrating - Maluku Muda/Van Dijk (1e)
Veld B
18:25 Rijschool Saglam - De Tegelzetters/Avel (2e)
18:59 Jacobus Hoeve - Chloris/DPF printing (2e)
19:33 Autobedrijf M. van Hunnik - ERBA Plaatbewerking (2e)
20:07 Batu Tjapeu - Easytape (2e)
20:41 U-niq - Pater Zonweringen (D)
21:15 Dirk van de Kuilen - Aucta FC (3e)
21:49 Calpe Industrial - Autorijschool Bleijenberg (3e)
22:23 F.C. Nieuw Amsterdam - Dekker Installatie (3e)
Geschorsten 24-01-2020
Bas van Leeuwen (Faam Werkt B.V.)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 10 30
2 Hofland Architecten 11 25
3 Nauta 11 22
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Toro Junior 11 27
2 Maluku Muda/Van Dijk 11 26
3 Hofland Houtbewerking 11 26
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Rijschool Saglam 11 29
2 Polyesterbedrijf De Valk 11 25
3 Chloris/DPF printing 11 18
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Aucta FC 11 27
2 Autorijschool Bleijenberg 11 22
3 Nummer 12 11 22
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 8 24
2 Verhoeks/De Rotterdammer 9 22
3 Livestro Uitvaartzorg 8 11
>> volledige stand
Seizoen: 1983/1984



Topscorers
Hoofdklasse
1. Theo v.d. Brink 15
(Van den Brink Schilders)
2. Jeffrey van Middendorp 15 (+5)
(Theo Verburg Architecten)
3. Maarten Hofland 12
(Hofland Architecten)
4. Jarno Mulder 12
(Dijkman Tuinen)
5. Bas Buitenhuis 11 (+2)
(Henk Sennema/Di Emmarosi)
Tweede Klasse
1. Bob v.d. Hudding 31
(Chloris/DPF printing)
2. Raymond Schut 20 (+2)
(Polyesterbedrijf De Valk)
3. Menno Tuhusula 18
(Batu Tjapeu)
4. Martin Boon 17
(ERBA Plaatbewerking)
5. Tom van Harten 16
(Chloris/DPF printing)
Eerste Klasse
1. Rico van de Craats 22 (+1)
(Toro Junior)
2. Jay Taribuka 20 (+2)
(Maluku Muda/Van Dijk)
3. Erik de Kruyff 16 (+3)
(Hofland Houtbewerking)
4. Tim Wingelaar 16
(Autobedrijf Arissen)
5. Gerbert Heij 10
(Faam Werkt B.V.)
Derde Klasse
1. Maurits van Voorden 18 (+3)
(Aucta FC)
2. Jan Kok 16 (+2)
(Aucta FC)
3. Rudy v.d. Munt 16 (+1)
(Nummer 12)
4. Pieter van den Enden 15
(F.C. Nieuw Amsterdam)
5. Ralph Broedelet 14
(Van de Vis Eierspecialist)
Dames
1. Kirsten Knot 22
(Pater Zonweringen )
2. Marina Bij de Vaate 12 (+6)
(Verhoeks/De Rotterdammer)
3. Demi van Dijk 12
(Verhoeks/De Rotterdammer)
4. Linda Helbling 12
(Pater Zonweringen )
5. Eveline Zech 11
(Pater Zonweringen )
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 12
Laatste speelronde: 6
Marina Bij de Vaate
(Verhoeks/De Rotterdammer)

Totaal: 15
Laatste speelronde: 5
Jeffrey van Middendorp
(Theo Verburg Architecten)

Totaal: 10
Laatste speelronde: 4
Afgeschermd
(Autobedrijf M. van Hunnik)

Totaal: 5
Laatste speelronde: 3
Mike Heimgartner
(De Hebberd)

Totaal: 16
Laatste speelronde: 3
Erik de Kruyff
(Hofland Houtbewerking)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Koen van Veldhuizen
(Boerderij 't Paradijs)

Totaal: 18
Laatste speelronde: 3
Maurits van Voorden
(Aucta FC)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Sander waaijenberg
(Autorijschool Bleijenberg)



Scheidsrechters gezocht